Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

ZKO Kobylisy ve spolupráci s Canis Minor

pořádá postupové zkoušky Dogdancing

a postupové zkoušky dogdancing NANEČISTO

 

Termín: 26. září 2010 od 14.00 hodin

              (neděle, prezence a veterinární přejímka 13.30-14.00 hod.)

Místo konání: ZKO Kobylisy č. 202 – Praha 8

Rozhodčí: Petra Malá, Alena Nepožítková (Růžičková), Anna Krejčová 

Startovné: 1. zkouška - 200 Kč, každá další zkouška - 150 Kč.

                   Pro nečleny DDCCR se startovné navyšuje o 100 Kč za každou zkoušku.

                   Zkoušky NANEČISTO: 100 Kč

Uzávěrka přihlášek: 19. září 2010 (nebo po naplnění kapacity)

Přihláška na DD zkoušky 26. 9. 2010 - ZKO Kobylisy (2x klikni pro stažení přihlášky)

Přihlášky zasílejte na e-mail: canisminor@canisminor.eu

Do předmětu uveďte: zkoušky dogdancing Kobylisy 26. 9.

  

Zkoušky: divize Musical Dressage - MD (A), Heelwork to Music - HtM (B), Freestyle - F (C) a Dances with Dogs/Tanec se psem - DwD (D)

Zkoušky NANEČISTO: Divize A, B, C, D

Kontakt: Anna Krejčová, gsm: 603 888 364, e-mail: canisminor@canisminor.eu

 

- Posuzovat se bude podle pravidel Dog Dancing Club Czech Republic. Pozor od 1. 9. 2010 bude platit nový závodní a zkušební řád dogdancing. Podrobné informace o postupových zkouškách najdete na stránkách DDCCR

- Přihláška musí obsahovat jméno a příjmení psovoda + kontakt (e-mail a mobil), jméno psa/feny, datum narození psa/feny a jakou zkoušku chcete skládat a jestli jste členem DDCCR (viz přihláška, kterou prosím vyplňte).

- Zkoušky NANEČISTO jsou určeny pro ty, kteří se ještě necítí na oficiální zkoušky nebo nesplňují požadovaná kritéria a chtějí si vyzkoušet soutěžní atmosféru. Výsledky se nezapisují do výkonnostních knížek, nemohou být součástí podmínek pro splnění Masterů či jako kvalifikační na MR. Je možné použít hračku či pamlsky. Zkoušky nanečisto se uskuteční po oficiálních postupových zkouškách, cca od 16.30 hod.

- Startovné posílejte na účet u ČSOB 189547666/0300 (variabilní symbol = 26092010, do poznámky uveďte svoje jméno), nebo je možné uhradit po dohodě možné i při prezenci.

- Háravé feny se mohou zkoušek zúčastnit, startovat budou na konci oficiálních zkoušek, je nutné je však držet stranou mimo ostatní psy. Háravé feny je třeba nahlásit pořadateli předem.

- Výkonnostní knížku (nemáte-li bude vám vystavena před zkouškou za poplatek 50 Kč člen DDCCR nebo 100 Kč nečlen - nutno nahlásit předem, že žádáte o její vystavení + vyplnit žádost o vydání VK – formulář na stránkách DDCCR). 

- S sebou CD s hudbou – označenou skladbou. CD označte také vaším jménem a divizí + úrovní, ve které budete startovat.

- V den zkoušek předložte rozhodčí: na papíru napsané Vaše jméno a jméno psa, zkoušku na kterou se hlásíte, a sepsané cviky v pořadí jak budou v sestavě za sebou.

- S sebou očkovací průkaz nebo pet pas pro malá zvířata s platným očkováním. Psi musí být klinicky zdraví. (Psi musí být v imunitě proti vzteklině. Očkování proti vzteklině se považuje za platné 21 dnů ode dne, kdy bylo provedeno základní očkování, anebo ode dne přeočkování v případě, že byla očkovací látka podána během doby platnosti uvedené výrobcem předchozí očkovací látky.)

- Prosím udržujte čistotu a po svém psu uklízejte exkrementy. Pořadatel neodpovídá za škody způsobené psem nebo psovodem, ani za úhyn nebo ztrátu psa.

- Psy mějte na vodítku a respektujte slušné chování vůči ostatním účastníkům. V době, kdy bude na place dělat zkoušku jiný účastník neházejte míčky či jinak nerušte.

- K dispozici budou odkládací boxy.

 

Podrobné informace najdete na webových stránkách Canis Minor, ZKO Kobylisya v termínovém kalendáři DDCCR


ZKO KOBYLISY

Se nachází na okraji Čimického háje 200 metrů od Vozovny Kobylisy v Maškově ulici v Praze – 8

Jak se k nám dostanete:

Autobusem: 162, 169, 183, 136, 370, 371, 372, 373, 374, zastávka Vozovna Kobylisy

Tramvají: 14, 25 zastávka Vozovna Kobylisy

Metrem: linka C, zastávka Kobylisy dále autobusem, nebo tramvají

Autem: z centra Prahy po silnici č. 608 směr Teplice, u Vozovny Kobylisy odbočit k supermarketu Penny a pokračovat dále, po cca 200 m se po pravé straně nachází cvičiště. Parkování zdarma přímo před cvičištěm.

Mapa:

ZKO_Kobylisy_mapka.jpg
 na www.mapy.cz