Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

attila-szkukalek-portret_cm.jpg

A T T I L A
SZKUKALEK

 

 
Seminář dogdancingu
 
21. + 22. 7. 2010 Praha

 

 
 
 
(Děkuji Ivětě za poskytnuté fotografie, a Kláře a Marušce, že se chopily mého foťáku.) 
 
 
 
 
 
 
 
 
Těm, kteří se dogdancingu věnují delší dobu jistě není třeba Attilu Szkukalka představovat. Někteří se s nim měli možnost setkat i při závodech, které v České republice posuzoval. Szkukalek je dlouholetým trenérem psů a dogdancingu, rozhodčím a závodníkem. V dogdancingu začal závodit od roku 1997 s borderkolií Fly. Vyhrál mnoho národních (anglických) soutěží ve Freestyle, a byl zván na ukázky dogdancingu na Crufts a televizí. Nejznámějšími a nejslavnějšími jeho sestavami jsou Charlie Chaplin a Gladiátor, kterými se inspirovalo mnoho zahraničních i českých týmů. Attila se aktivně podílel na rozvoji dogdancingu v celé Evropě i na světě. Neustále jezdí po celém světě, kam je zván na semináře dogdancingu. Na volný termín se musí čekat i dva roky roky. Podařilo se ale najít a narychlo domluvit 2 dny v červenci, takže se v České republice mohl vůbec poprvé uskutečnit takovýto seminář. Attila měl s sebou svého nového mladého psa (Moon) na ukázky.
Videa Attily Szkukalka - Charlie Chaplin a Gladiátor najdete níže.

  
Seminář byl rozdělen do 2 dnů. Středeční část byla věnována heelworku, tj. práci psa u nohy v různých pozicích, nácviku chůze psa dle anglické školy. Čtvrtek byl věnován freestylu, tj. práci psa na dálku, přípravě choreografie na závody, společným sledováním videí z mistrovství světa v Dánsku a komentářem. 
 
Velmi cenným byl tento seminář nejen ze strany závodníka, ale i z pohledu rozhodčího. Attilo, mockrát Vám děkuji za všechny rady, tipy a rozhovor.

 
 
Ladě Šípové-Krejčové (pořadatelce) patří velké díky, že se tento skvělý seminář konal.  S Cassinkou a Quínou se už teď těšíme na příští rok a další setkání s moc sympatickým Attilou. 
  
 
 
 
 
 

 
 

Náhledy fotografií ze složky Attila Szkukalek seminář

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář