Jdi na obsah Jdi na menu
 


archiv Novinky 2011

6. 10. 2009

  

dogdancing / tanec se psem, triky, školička štěňátek; již brzy i na PRAZE 6 !!!

 

  

Jak dr. House udělal ze své dcery knírače ? :-)  - Jednoduše: stačil mu k tomu klikr. :-) VIDEO

 

 

Již brzy fotky z několika zajímavých akcí :-) 

 

    Seminář pozitivní motivace máme úspěšně za sebou. Byly to úžasné, informacemi, radami a tipy nabité tři dny v bezva partě! Díky Martino! Děkuji všem účastníkům, Pavle za pomoc a ZKO za pronájem cvičáku. Teď už to chce jen cvičit, cvičit a bavit se s našimi hafany a nechat je lámat si hlavičky shapingem :-). 

 

A to jsem se tu ani ještě nezmínila, že jsme se s Cassinkou zúčastnily semináře o dog fitness. Jsme prostě stále chytřejší :-). Po tomto semináři budeme dbát i na zdravé provádění cviků, na warm up, ale i strečink po výkonu :-). Díky Helo za spoustu zdravé inspirace :-). Dog fitness seminář Helena Potfajová - fotky

 

 Všem účastníkům nadcházejícího semináře pozitivní motivace s Martinou Klimešovou byl 26. 10. poslán e-mail. Komu nedošel, ozvěte se. Obzvláště pro cvičící se psem je důležitý - dostali domácí úkol !!! :-)

 

 mk-kiki-cm.jpgNa semináři pozitivní motivace s Martinou Klimešovou se uvolnila 2 místa pro cvičící se psem. 

 

 

 

 

 


 

   martina_sem_7606_pm_cm.jpg

Seminář pozitivní motivace a práce se psem s Martinou Klimešovou byl opět skvělý! Všem účastníkům děkujeme za super atmosféru. Martině za všechny cenné informace a rady! :-). Už teď se moc těšíme na říjnové pokračování :-). 

 

  

picto_193.jpg

V Paříži 7.-11. probíhala světová výstava psů, jejíž součástí bylo i mistrovství světa v obedience. Podrobné výsledky obedience najdete zde. Výsledky nedělního finále včetně hodnocení jednotlivých cviků jsou tady. České týmy do finále bohužel nezasáhly, tak jsme alespoň fandily Varvaře Bolshakové, u které jsme byly na skvělém varvara_camp_g0693_cm.jpgobedience táboře a kde jsme se toho mooooc naučily. Škoda, že měl ve finále Maeglin 0 bodů za odložení v sedě, jinak by to bylo na bednu. I tak skončili na výborném 13. místě. Se svým dalším psem Librou byla 22. Skvělé výsledky. A když si vzpomenu, s jakou chutí její psi pracovali, paráda, velká gratulace a více štěstí příště. 

       
 

   9. 6. v Galerii DESET v Praze 10 byla zahájena výstava obrazů, grafik a fotografií od autorů spolupracujících s nadačním fomathilda_vystava_gd_1132_cm630.jpgndem Mathilda. Jedinečná příležitost shlédnou fotografie skvělého  "psího" fotografa Antonína Malého a obdivovat jeho nejnovější fotografický cyklus Dogs and Cats - "Mírový proces" .  

 

   30. 5. - Všem účastníkům včerejších dogdancingovýcdd_zkousky_martinai_0170_cm.jpgh zkoušek děkujeme za účast a pohodovou atmosféru. Těm, co splnili gratulujeme, ostatním přejeme více štěstí příště. Ceny Naděje dogdancingu získaly Míša Polášková s Deninkou a Jana Hnátková s Bonynkou. Obrovský úspěch sklidilo vystoupení mažoretky Kačky, která si vytancovala Cenu diváků. Velký dík patří sponzorům !!! 

 

 

Pro účastníky dogdancingových máme připravené překvapení a ceny. Vyhlášena bude NADĚJE a MLADÁ NADĚJE dogdancingu a CENA DIVÁKŮ v kategorie Fun.  

   

 bart-spolecna-cm.jpg Seminář s Bartem byl skvělý ! Spousta inspirace, mnoho nových metod, nápadů, aj.   

 

     Na semináři pozitivní motivace s Martinou Klimešovou zbývá pár posledních míst !  Tady je malá ochutnávka, menší úvod k tomu, co nás čeká a nemine :-)) - rozhovor s Martinou v Českém rozhlasu zde

 kokardy-za-dd-zkousky_cm.jpg

3. 4. -- Přidány informace na postupové zkoušky dogdancing (a zkoušky dogdancing Fun / nanečisto), konané v neděli 29. května 2011 v ZKO Kobylisy - Praha.   

 

 

6.-7. srpna 2011 proběhne Seminář pozitivní motivace a práce se psem s Martinou Klimešovou      

   Pro ty, kteří se nebudou moci zúčastnit kvůli dovoleným v srpnu a pro šprty, protože opakování je matka moudrosti :-), proběhne podobný seminář 28.+30. října 2011.  :-) -POZOR ZMĚNA - tento seminář bude přednostně určen pouze pro pokročilé.

 

Omlouvám se fanouškům Znalce psí duše - Cesara Millana. To, že bude v květnu v Praze byl apríl.     Kdo by však měl zájem, čas a peníze, může si zajet do Madridu, Amsterdamu, Osla, Stockholmu, a dalších měst, kde se bude konat jeho European live tour. Podrobné informace o jeho turné: http://www.cesarmillanlive.com/

 

   -- 29. května 2011 proběhnou v ZKO Kobylisy postupové zkoušky dogdancingu !!!  Propozice již brzy. Zatím pilně trénujte :-))

  --------------------------------------------------------------------------

   Fotím, fotíš, fotíme - přidány fotografie (resty) z loňských akcí a tréninků: zkoušky dogdancingu v ZKO Kobylisy + obrany a poslušnost v ZKO Kobylisy taneční soustředění Chotěboř + seminář pozitivní motivace s Martinou Klimešovou + vánoční setkání CM + mix fotografií z tréninků  Děkuji všem za fotky!

    4. taneční soustředění Chotěboř - PLNO.  Poslední volné místo na velikonočním - 5. tanečním soustředění !!!  web psi Chotěboř

 

  pec_0355_cm.jpg6. 2. --- S radostí vám mohu oznámit, že koberec byl položen a můžeme začít s pravidelnými úterními tréninky v teple a pohodlí v nových prostorách: Praha 9 - Horní Počernice. Začínáme 15. února!!! Od 18.00 hod. Info a přihlašování e-mailem na canisminor@canisminor.eu. Více zde

 

6. 2.  ---  Aktualizace místa zimních tréninků - nový odkaz/záložka (viz menu vlevo), Akčního kalendáře a volných míst na 4. a 5. tanečním soustředění v Chotěboři.  

      Na 4. tanečním soustředění v Chotěboři 26. 2.-1. 3. zbývá poslední 1 volné místo.

    Již nyní se můžete přihlašovat na 5. taneční soustředění v Chotěboři 21.-24. dubna, a bude velikonoční. A věřte, bude to pořádný nášup, a nejen dogdancingově-taneční :-))))